چطوری با بازیتو کار کنیم؟

1

بعد از ورود به اپلیکیشن بازیتو، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار، دکمه‌ی «ورود» را انتخاب کنید.

2

می‌توانید از دو روش «ورود با شماره تلفن همراه» و یا «ورود با گوگل (Gmail)» وارد حساب کاربری خود شوید.

3

بعد از ورود به حساب کاربری، شما به صفحه اصلی اپلیکیشن بازیتو هدایت می‌شوید. در این صفحه، دسته‌بندی موضوعی محتوای آموزشی قابل مشاهده است.

4

سپس می‌توانید یکی از چهار محدوده‌ی سنی متناسب با کودک خود را انتخاب کنید. با این کار، محتوای متناسب با نیاز سن کودک شما نمایش داده می‌شود. 

5

برای دیدن محتوای موجود در هر دسته‌بندی، بنر مربوط به آن را انتخاب کنید. برای مثال، در صورت انتخاب موضوع «سفر به فضا»، لیست محتواهای این دسته‌بندی به شما نشان داده می‌شود.

6

برای مدیریت و نظارت هرچه بهتر بر فرآیند آموزش کودک، بخشی مخصوص دسترسی والدین طراحی شده است. برای دسترسی به این بخش لازم است دکمه «بخش والدین» را انتخاب کرده و با توجه به دستورالعمل نمایش داده شده، قفل والدین را باز کنید. این قفل با هدف جلوگیری از دسترسی کودک به تنظیمات مربوط به والدین طراحی شده است.

7

«بخش والدین» اپلیکیشن بازیتو از هفت زیر مجموعه تشکیل شده است؛ حساب کاربری، مشخصات کودک، پیام‌ها، اشتراک هدیه، پشتیبانی، تنظیمات و درباره‌ ما.

در بخش «حساب کاربری»، شما به شناسه‌ی کاربری و وضعیت اشتراک خود دسترسی دارید.

8

در بخش «مشخصات کودک» می‌توانید اسم، تاریخ تولد، و محدوده‌ی سنی کودک تعیین کنید.

9

در بخش «گزارش‌ها»، عملکرد و پیشرفت آموزشی کودک شما در بازیتو نشان داده می‌شود. مجموع زمان آموزش، محبوب‌ترین فعالیت آموزشی و مدت زمان روزانه‌ی آموزش کودک شما قابل مشاهده است.

10

بخش «پیام‌ها» شامل همه‌ی پیام‌های اطلاع‌رسانی ارسال شده از طرف بازیتو برای والدین کودک است.

11

شما می‌توانید از 3 روش زیر ، اشتراک هدیه دریافت کنید:

  • با دعوت از دوستان
  • با امتیاز دادن به اپلیکیشن بازیتو
  • با دنبال کردن صفحه اینستاگرام بازیتو

12

برای ارتباط با تیم پشتیانی بازیتو می‌توانید با واتساپ یا تلگرام پشتیبانی ارتباط بگیرید. همچنین، در صورت علاقه به محتوای مرتبط با حوزه‌ی آموزش کودکان، می‌توانید صفحه‌ی بازیتو در اینستاگرام و توییتر را دنبال کنید.

13

در بخش تنظیمات اپلیکیشن، قابلیت خاموش و روشن کردن موسیقی پس زمینه در نظر گرفته شده است.

14

برای آشنایی بیشتر با رسالت و روش آموزش بازیتو، به بخش «درباره‌ی ما» سر بزنید.

15

شما می‌توانید برای خرید یا تمدید اشتراک، به «فروشگاه» بازیتو مراجعه کرده و بسته‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از تکمیل فرآیند خرید، اشتراک شما به طور خودکار فعال می‌شود. در صورت هرگونه سوال با تیم پشتیبانی بازیتو ارتباط بگیرید.

1399 © کلیه حقوق این وبسایت و اثر برای بازیتو محفوظ است.
پشتیبانی بازیتو
ارسال